Blog > Komentarze do wpisu

Brawo pani Joanno!

Wróciłam właśnie ze spacerku z dziadkiem:) W drodze z cmentarza zawsze przechodzimy przez Park Grabiszyński. B. lubię to miejsce, gdybym miała psa pewnie tam bym z nim wychodziła,żeby się wyhasał. Dziś żałowałam jednak, że nie mam aparatu i ....jakiego orzeszka. Jak zawsze w tym miejscu przeżyłam spotkania oko w oko z rudą baśką. Wiewiórki są w tym parku tak oswojone, że podchodzą do ludzi i jedzą po prostu z reki. Dziś prawie, prawie udało mi się jedną pogłaskać!:))

Nie o tym jednak chciałam....

Wczoraj przeczytałam  ten oto artykuł:http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15384247,Szczepkowska_do_ksiedza_Oko___Witam_w_klubie__Gender.html

i normalnie zaniemówiłam. Pani Joanno jestem dla pani pełna podziwu! Dziś trzeba być niesamowicie odważnym, żeby zakwestionować Gender. Czyniąc to publicznie zrobiła Pani z siebie, w opinii wielu idiotkę i skazała się tym samym na medialny lincz (nie Pani jedna na szczęście:).

Dziś bowiem kwestionować, a nawet powątpiewać tylko w naukowość genderyzmu to więcej niż być Pisowcem, Katolem i czepiać się Owsiaka! Chyba tylko miałby dzisiaj Maciarewicz gorzej:)

Jaki jest u nas w tym zakresie poziom polemiki świadczą Obraźliwe epitety pod Pani adresem i oczywiście ZERO ARGUMENTÓW!

Ma pani całkowita rację pisząc, że:" w polskiej polemice sięga się po argumenty rodem ze Związku Radzieckiego, gdzie opozycjonistom wkładano kaftany bezpieczeństwa".

Zgadzam się też w pełni ze stwierdzeniem, że wiedza na temat Gender u nas przypomina "rozsypane puzzle bez pudełka". Tak naprawę niewiele osób wie o co chodzi, ale już dało sobie wmówić, że być przeciw tej idei to po prostu być oszołomem! Mechanizm ogłupionego stada zadziałał tu fantastycznie! Kto z dzisiejszych zwolenników (albo tylko klakierów) przeczytał choć jedną książkę na ten temat? Jakieś może 1% ?Wystarczy jednak, że parę "autorytetów" wypowie się ZA i już jesteśmy przekonani, ze po prostu nie wypada inaczej!

"W medialnych dyskusjacj- pisze Szczepkowska, sprawa jest albo rozchichotana albo zakrzyczana" Dokładnie tak! Trudno dziwić się też pytaniu "która nauka walczy o kogokolwiek uprawnienia?" No właśnie. Gdybyż tu jednak chodziło tylko u równouprawnienie kobiet może zostałabym i ja tej ideologii zwolenniczką;) Recz jednak w tym, ŻE NIE!

Zadałam sobie trud i przeczytałam Dyrektywę  Komisji Europejskiej WHO po przyjęciu której przez  sejm, do naszych szkół wejdą programy dotyczące ról społecznych związanych z płciowością. Wystarczyłoby mi jednak przeczytać kończący rozdział, czyli tzw. Matryce, by wiedzieć, że nigdy w życiu się pod czymś takim nie podpiszę! Czysta promocja idei genderyzmu! Państwa, które zatwierdziły tą dyrektywe już zbierają społeczne tej ideologii owoce. Czy ktokolwiek słyszał historię nastoletniej dziewczynki z Niemiec, która wychodząc zapłakana z lekcji na której w obecności trenerki uczniowie uczyli sie technik masturbacji. Czy wiecie co spotkało rodziców tej nastolatki po złożonym w szkole proteście?  Znajdźcie i poczytajcie sobie, bo u nas może być już niedługo tak samo! Oczywiście o tym sie nie mówi, bo nikt by gendera w takim opakowaniu nie kupił. Ładniej brzmią hasła o równouprawnieniu kobiet- która z pań by się pod nimi nie podpisała???!

Wszystkim chcącym mi zarzucić demonizację problemu proszę a KONKRETNE ARGUMENTY ZA lub PRZECIW!

Podobnie jak p. Joanna wysłuchałam całej prezentacji w sejmie ks. Oko. Przebiłam się przez barierę antypatii dla osoby prelegenta, bo chciałam usłyszeć co rzeczywiście ma do powiedzenia osoba, która jako jedyna podeszła do sprawy metodycznie. I co? uczciwie muszę stwierdzić, ze ten człowiek, z którego zrobiona błazna, ma sporo racji. Szczepkowska ma tu znowu rację. Oczywiście za swoją prezentację (język jej nota bene też mi się nie podobał) został totalnie zlinczowany. Oczywiście ZERO konkretnej polemiki! Najłatwiej kogoś obrzucić błotem trudniej samemu powiedzieć coś sensownego.

Nie mam pojęcia dlaczego jako społeczeństwo tak łatwo dajemy się  ogłupiać i poniżając do tego inaczej myślących sami kreujemy się na jaśnie- oświeconych!

Pani Joanno! ja też witam w klubie- z radością:)))

 
niedziela, 02 lutego 2014, taniatoja

Polecane wpisy

  • dialogi na cztery nogi

    Zrobiło się prawdziwie wiosennie i od razu robi się człowiekowi tak lekko i radośnie na sercu:) Nawet w pracy przy całym zagonieniu znajdują się okazje do uśmie

  • "Milczenie"

    Po ostatnim filmie Mela Gibsona "Przełęcz Ocalonych" powiedziałam sobie, że długo na tzw. religijny film nie pójdę. Każdą historię, moim zdaniem, można bowiem o

  • "Sztuka kochania"...i nie tylko

    No i zaczęłam ferie:) Zdajsie, że tym razem nigdzie nie wyjadę (kontuzja kolan, więc nartki "buy, buy"), ale weekendy mam już od rana do wieczora zaplanowane, n

Komentarze
2014/02/02 16:01:05
10/10 Zgadzam się.
Aż się musiałem zalogować. :P
-
2014/02/02 17:10:07
Nie popieram gender !
-
2014/02/02 21:37:55
A ja już nie mogę z tym gender, więc pogratuluję spotkania z wiewiórką, o. :)
Miłego wieczoru Taniu! :)
-
2014/02/02 22:01:20
Nie wiedziałam Kneziu, że logowanie aż tak boli;)))
cieszę się, że się przełamałeś:)

Tak dziewczyny- można mieć tematu dosyć, ale ja przynajmniei od innej strony;)
-
2014/02/02 22:01:20
Ja też cieszę się, że miałaś miłe spotkanie z wiewiórką. O ideologii gender pisać nie będę. Serdeczne pozdrowienia.
-
2014/02/03 02:00:28
Doceń, nie logowałem się co najmniej dwa lata - chociaż nie, chyba niedawno u Ciebie też musiałem. :)

Oglądam z dużym niesmakiem ten genderowy dym - obie strony znalazły sobie najbzdurniejszy powód do walki, jaki tylko chyba można było wymyślić! Żeby było weselej, problem już dawno jest rozwiązany w większości normalnych rodzin i dalibóg, tylko może wywołać zdumienie, że ktoś może o to toczyć walki? Zadziwia mnie tylko to rosnące zacietrzewienie - ciekawe kiedy wreszcie im wpadnie do głowy, że w imię bzdury wymyślają jeszcze większe bzdury? A może chodzi o poziom abstrakcji? Tak się oderwać od rzeczywistości, żeby nikt nigdy im nie zarzucił jakiegokolwiek realizmu? To trochę jak marzenia prawdziwego matematyka - wymyślić takie działanie, które nikomu i do niczego nie będzie potrzebne! Wojna o gender - czyli o coś co nikogo nie obchodzi! :D
Szlag, wpisałem nieprawidłowy login więc mi skrypt proponuje założenie konta, potem pomyliłem hasło, więc mówi żebym sobie je odzyskał, a wreszcie jak już wszystko jest jak należy, to podobno chcę za szybko wysyłać komentarze i mówi że jestem spamerem! Uda mi się w końcu ten komentarz wysłać??? :D :D :D
-
2014/02/03 17:04:25
Udało się Kneziu, udało!:D
...i oczywiście DOCENIAM iż tak znana persona raczyła nawiedzić moje skromne progi ;)))
Zastanawiam się, czy inni też mają takie kłopoty żeby się tu dostać....na czym to polega?- nie mam pojęcia:(
może coś powinnam zmienić w swoich ustawieniach?
-
2014/02/03 18:26:46
Aż się zaciekawiłem - gdzie i z czego znana i dlaczego persona? Coś przeoczyłem???
-
2014/02/03 20:11:36
Jakbyś nie zauważył Kneziu swój wpis "okrasiłam" trzykrotnym uśmiechem:-))
może też nieudolnie próbowałam naśladować język, którym rozmawia sie w pewnym spympatycznym miejscu którego jesteś zacnym Gospodarzem;-)
Mam nadzieję, że nie poczułeś się urażony...